اخبار سیاسی

بایدن خطاب به مهاجران: به آمریکا نیایید، بحران مهاجرت در مرزهای آمریکا

وزیر آمریکایی: سرعت و فرایند مهاجرت در حال افزایش است و در مقایسه با 20 سال گذشته مهاجران بیشتری را در مزرهای جنوب غربی می بینیم.

24 فروردین 1400

کرملین: ادعاهای انتخاباتی آمریکا نادرست است

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین با رد اتهام امنیتی جدید واشنگتن که قرار است با استناد به آن تحریم هایی را علیه مسکو اعمال کند؛ گفت: با نتیجه حاصل از گزارش نهادهای اطلاعاتی آمریکا موافق نیستیم. روسیه نه در فرایند...

21 فروردین 1400

لزوم بازنگری در رویکرد سیاستگذاری گردشگری سلامت در ایران

ایسنا/ این خبر پیرامون لزوم بازنگری در رویکرد سیاستگذاری گردشگری سلامت در ایران برای شما نوشته شد.

19 فروردین 1400

در یک سالگی کرونا، دولت الکترونیک هنوز شعار است

بعد از مصوبه دو روز پیش ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ارائه الکترونیکی سه خدمت پرکاربرد تمام دستگاه های اجرایی تا انتها سال بر سر زبان ها افتاده است با چند نفر از مسئولان و کارشناسان به گفت وگویی پرداختیم تا کم و کیف ماجرا بیشتر و بهتر مشخص شود.

27 اسفند 1399

سوریه، نتایج پانزدهمین نشست آستانه، ربودن ده ها دختر در حومه الرقه

نتایج نشست آستانه 15 در سوچی، ادامه اقدامات شبه نظامیان وابسته به آمریکا در شمال سوریه و ربودن دختران جوان و انتقال آنها به مراکز آموزش نظامی و نبرد ارتش سوریه با داعش از مهمترین اخبار سوریه است.

26 اسفند 1399

رونمایی از نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا

راشل بوچینو*، نویسنده و تحلیلگر پایگاه خبری-تحلیلی نشنال اینترست در گزارشی، به تلاش ها و رویه های سیاسی و اجتماعی نیکی هیلی در مدت اخیر پرداخته و به طور خاص به این مساله اشاره کرده که نوعِ موضع گیری های هیلی در مورد مسائل مختلف، مخصوصا در انتقاد های محتاطانه...

22 اسفند 1399

بازگشت بچه ها بازمانده از تحصیل با تهیه اطلس آموزش های غیرحضوری

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی از تهیه اطلس دسترسی دانش آموزان به آموزش های غیرحضوری خبر داد که به بازگشت بچه ها بازمانده از تحصیل کمک می کند.

9 اسفند 1399

کاهش اعتماد به رسانه های رسمی؛ افزایش اقبال به فضای مجازی

خبرگزاری خبرنگاران- مدیر مسوول جامعه خبری تحلیلی الف گفت: هرچه اعتماد به رسانه های رسمی کاهش پیدا کند، اقبال به فضای مجازی افزایش می یابد.

7 اسفند 1399

بیدبلند 2 خوراک طرح های جدید الفینی را تامین می نماید

مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از اجرای طرح های جدید الفینی با استفاده از گاز بیدبلند 2 اطلاع داد.

3 اسفند 1399

قرار دریافت ترامپ در فهرست نامحبوب ترین روسای جمهور تاریخ آمریکا

نتایج نظرسنجی پیو که روز آدینه منتشر شد نشان داد میزان رضایت از دونالد ترامپ به 29 درصد سقوط نموده که پایین ترین میزان دوره ریاست جمهوری او و نه درصد کمتر از اوت 2020 است.

30 بهمن 1399

جمالی نژاد: مدیریت شهری جوابگو چاره ای جز استفاده از ظرفیت پژوهش ندارد

تهران (پانا)- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت مدیریت شهری و روستایی جوابگو اگر بخواهد به تمام نیازهای شهروندان خود جوابگو باشد و منابع در اختیار را به مطلوب ترین شکل تخصیص و در جهت توسعه پایدار قرار دهد، چاره ای جز بهره گیری از ظرفیت...

8 بهمن 1399

نشست مجازی کمیسیون مشترک برجام آغاز شد

تهران (پانا) - نشست مجازی کمیسیون مشترک برجام با حضور در سطح معاونان و مدیران سیاسی وزارت های امور خارجه ایران و گروه 1+4 دقایقی پیش آغاز شد.

4 بهمن 1399

درخواست وزیررفاه از دیوان محاسبات برای برقراری حق عائله مندی زنان مجرد

تهران (پانا) - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت وگو با رئیس دیوان محاسبات کشور خواستار برقراری حق عائله مندی برای زنان سرپرست خانوار فاقد فرزند و مجرد به ویژه افراد دارای معلولیت شد.

3 بهمن 1399

ملک جماران؛ ریاستجمهوری چگونه شورا و شهرداری را دور زد

پس از گذشت چند ماه از تخریب ملک جنجالی ریاست جمهوری در محله جماران حالا خبر می رسد که محدودیت ارتفاعی ساخت و ساز در محله جماران لغو شده است و نهاد ریاست جمهوری می تواند ملک مورد نظر را دوباره با طبقات مورد نظرش بسازد. بعضی از اعضای شورای شهر می گویند ای...

29 دی 1399

ثبت دیوار دفاعی گرگان در فهرست یونسکو سخت نیست

ایرنا/ براساس سخنان معاون وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ثبت دیوار دفاعی گرگان در فهرست یونسکو سخت نیست.

27 دی 1399

مرغ و تخم مرغ بیش از احتیاج کشور فراوری می&zwnjشود

تهران (پانا) - وزیر جهاد کشاورزی گفت که فراوری مرغ و تخم مرغ در کشور مازاد بر احتیاج بازار است اما دلالان و واسطه ها بر قیمت ها تاثیر می گذارند که وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال پیگیری و ساماندهی این بخش است.

26 دی 1399

دادگاه عالی آمریکادرخواست ابطال پیروزی بایدن درپنسیلوانیا راردکرد

به گزارش خبرنگاران، دیوان عالی آمریکا درخواست ابطال پیروزی جو بایدن در ایالت پنسیلوانیا را رد کرد.

15 دی 1399

خبرنگاران ارتش پاکستان: حصارکشی مرز با ایران تا دسامبر 2021 تکمیل می شود

اسلام آباد - خبرنگاران - سخنگوی ارتش پاکستان گفت: حصارکشی مرزهای مشترک با جمهوری اسلامی ایران 100 درصد ادامه خواهد یافت و این طرح تا دسامبر 2021 (دی ماه 1400) تکمیل می شود.

12 دی 1399

استارت پروژه قهرمان سازی وزارت ورزش، انجام مصاحبه های سفارشی با فوتبالی ها برای تطهیر چهره سلطانی فر!

تیم رسانه ای تحت امر وزارت ورزش و جوانان سعی دارند با برعکس جلوه دادن داستان ویلموتس، از سلطانی فر برای فوتبال قهرمان ملی بسازند.

10 دی 1399

توقف قانون مالیات بر ارزش افزوده صحت دارد؟

به گزارش خبرنگاران، محمد مسیحی با بیان اینکه از محل این قانون تا خاتمه سال جاری درآمدهای مالیاتی برای دولت و شهرداری ها پیش بینی شده است، گفت: قانون مالیات بر ارزش افزوده مصوب 1387 در تاریخ 27 آبان سال جاری تا زمان تصویب و لازم الاجرا شدن لایحه اصلاح و دائمی...

7 دی 1399
تعداد: (118)