اخبار اقتصادی

ساعات شروع و سرانجام کار شعب بانک توسعه صادرات ایران در ایام نوروز

ساعات کار شعب و ستاد بانک توسعه صادرات ایران در ایام نوروز 1400، اعلام شد.

25 فروردین 1400

بایدن خطاب به مهاجران: به آمریکا نیایید، بحران مهاجرت در مرزهای آمریکا

وزیر آمریکایی: سرعت و فرایند مهاجرت در حال افزایش است و در مقایسه با 20 سال گذشته مهاجران بیشتری را در مزرهای جنوب غربی می بینیم.

24 فروردین 1400

اقامتی بی نظیر در انتظار مسافران شمال با لیدوماتریپ!

اجاره ویلا در شمال شروع یک ماجراجویی لذت بخش و به یاد ماندنی است! انتخابی که شما را برای سفری خاطره انگیز و به یاد ماندنی آماده می نماید. به شرط آنکه پیش از حرکت از حال و هوای محل اقامت خود به حدکافی بدانید!

23 فروردین 1400

کرملین: ادعاهای انتخاباتی آمریکا نادرست است

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی کاخ کرملین با رد اتهام امنیتی جدید واشنگتن که قرار است با استناد به آن تحریم هایی را علیه مسکو اعمال کند؛ گفت: با نتیجه حاصل از گزارش نهادهای اطلاعاتی آمریکا موافق نیستیم. روسیه نه در فرایند...

21 فروردین 1400

لزوم بازنگری در رویکرد سیاستگذاری گردشگری سلامت در ایران

ایسنا/ این خبر پیرامون لزوم بازنگری در رویکرد سیاستگذاری گردشگری سلامت در ایران برای شما نوشته شد.

19 فروردین 1400

انتقال نقدینگی از بازار سرمایه خبرنگاران

فرایند حرکتی بازار سرمایه در دو سال اخیر بعضی از سهامداران حقیقی و حقوقی را با سود های کلان و بعضی دیگر را با زیان های کمرشکن روبه رو کرد.

5 فروردین 1400

مطمئن ترین شرایط خرید اقساطی خودرو در آرشا خودرو

رپرتاژآگهی - در شرایط کنونی که شرایط اقتصادی جامعه ثبات چندانی ندارد و قیمت ها در حوزه های مختلف بخصوص خودرو همیشه دچار نوسان است، استفاده از شرایط فروش اقساطی خودرو می تواند برای افرادی که می خواهند ماشین تازه ای را خریداری کنند، شرایط خاص و ویژه ای...

4 فروردین 1400

ورود 5000 تن روغن در طول اسفند ماه به شبکه توزیع خراسان رضوی

خبرنگاران/خراسان رضوی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در زمینه تامین و توزیع روغن پیگیری های خوبی در استان اجرا شده است، 3000 تن روغن برای بخش خانوار و 2000 تن روغن خام برای بخش واحدهای تولیدی تخصیص پیدا نموده...

30 اسفند 1399

در یک سالگی کرونا، دولت الکترونیک هنوز شعار است

بعد از مصوبه دو روز پیش ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر ارائه الکترونیکی سه خدمت پرکاربرد تمام دستگاه های اجرایی تا انتها سال بر سر زبان ها افتاده است با چند نفر از مسئولان و کارشناسان به گفت وگویی پرداختیم تا کم و کیف ماجرا بیشتر و بهتر مشخص شود.

27 اسفند 1399

سوریه، نتایج پانزدهمین نشست آستانه، ربودن ده ها دختر در حومه الرقه

نتایج نشست آستانه 15 در سوچی، ادامه اقدامات شبه نظامیان وابسته به آمریکا در شمال سوریه و ربودن دختران جوان و انتقال آنها به مراکز آموزش نظامی و نبرد ارتش سوریه با داعش از مهمترین اخبار سوریه است.

26 اسفند 1399

چک های جدید چه مشخصاتی دارند، امکان استعلام اعتبار صادرکننده با اسکن بارکد

سخنگوی اجرای قانون جدید چک، ویژگی های ظاهری چک های جدید و لزوم ثبت آن ها در سامانه صیاد بانک مرکزی را تشریح کرد.

22 اسفند 1399

حقوق 26 میلیونی برای 123 هزار نفر!

خبرنگاران : در شرایطی که چندی پیش مرکز پژوهش های مجلس، از متوسط حقوق 15 میلیون تومانی کارکنان دولت و نیز قرار دریافت 60 درصد آن ها در سه دهک بالای جامعه خبر داده بود، این بار دیوان محاسبات شرایط پرداخت حقوق در بخش دیگری...

24 بهمن 1399

چشم انداز بورس هفته ، تقاضا به شاخص سازان بازمی گردد؟

به گزارش خبرنگاران، طی دو هفته اخیر عملکرد نمادهای کوچک از نمادهای شاخص ساز بهتر بوده است و عملکرد ضعیف شاخص سازان باعث فرایند نزولی شاخص کل شده است.

18 بهمن 1399

رفع مسائل خانگی، با گچ

گچ از زمان کودکی دوست ما بوده است، این سنگهای کربنات سفید متخلخل می توانند در هنگام مسائل عادی خانگی که همه ما با آن روبرو هستیم، منجر به شگفتی شوند.

12 بهمن 1399

مجلس امروز در نوبت بعد از ظهر جلسه علنی دارد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با برگزاری جلسه علنی نوبت بعد از ظهر امروز موافقت کردند.

30 دی 1399

ثبت دیوار دفاعی گرگان در فهرست یونسکو سخت نیست

ایرنا/ براساس سخنان معاون وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ثبت دیوار دفاعی گرگان در فهرست یونسکو سخت نیست.

27 دی 1399

مرغ و تخم مرغ بیش از احتیاج کشور فراوری می&zwnjشود

تهران (پانا) - وزیر جهاد کشاورزی گفت که فراوری مرغ و تخم مرغ در کشور مازاد بر احتیاج بازار است اما دلالان و واسطه ها بر قیمت ها تاثیر می گذارند که وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال پیگیری و ساماندهی این بخش است.

26 دی 1399

فواید نوشتن برنامه غذایی

بحث ما در مورد دو کلمه است: برنامه غذایی. این کار فقط 20 تا 30 دقیقه طول می کشد و به شکل های مختلف باعث میشود مقدار زیادی پول در هر هفته صرفه جویی کنید. نیازی به هیچ گونه تجملی در برنامه غذایی شما نیست.

18 دی 1399

زینی&zwnjوند: اقدامات براساس مطالعات کارشناسی باشد، مسائل ریشه&zwnjای حل خواهند شد

خبرنگاران/کرمان استاندار کرمان به منظور بازدید و آنالیز فعالسازی ظرفیت های گردشگری شهداد، به این بخش از توابع شهرستان کرمان سفر کرد.

17 دی 1399

شرکت معروف فراوری کننده هواپیما قربانی حمله باج افزاری

شرکت برزیلی امبرائر که پس از بوئینگ و ایرباس عظیم ترین تولیدکننده هواپیماهای غیرنظامی در دنیا به شمار می رود، قربانی حمله باج افزاری شد.

14 دی 1399
تعداد: (147)