نتایج داوری الکترونیک بیستمین دوره جشنواره جوان خوارزمی اعلام شد

به گزارش وبلاگ ایران، تهران (پانا) - مدیر پژوهش و تحقیقات سازمان استعدادهای درخشان از اعلام نتایج جشنواره جوان خوارزمی و مهلت اعتراض به آن در سایت همگام اطلاع داد.

نتایج داوری الکترونیک بیستمین دوره جشنواره جوان خوارزمی اعلام شد

امین صارمی در گفت وگو با پانا با بیان اینکه دانش آموزان برای شرکت در جشنواره جوان خوارزمی طرح های پژوهشی خود را در سامانه همگام ثبت کردند گفت: با موافقت وزیر آموزش و پرورش، جشنواره جوان خوارزمی شروع به کار کرد.

مدیر پژوهش و تحقیقات سازمان استعدادهای درخشان ادامه داد: دانش آموزانی که توانسته بودند طرح های خود را ثبت نمایند، بعد از تایید این طرح ها و داوری کشوری، برای ارائه حضوری طرح های خود اقدام می نمایند. طبق فرایند مشخص شده دانش آموزان به وسیله سامانه همگام و پژوهشسراهای خود طرح ها را ثبت می نمایند.

صارمی اضافه نمود: که در این دوره از جشنواره تعداد رشته ها از 16 رشته به 20 رشته افزایش یافته و رشته های اعصاب شناختی، کارآفرینی، امنیت اجتماعی و سلول های بنیادی اضافه شده است.

وی اشاره نمود: جشنواره سال جاری برای دومین سال به صورت الکترونیکی برگزار گشت، این جشنواره برای دانش آموزان دوره دوم متوسطه است.

مدیر پژوهش و تحقیقات سازمان استعدادهای درخشان گفت: زمان اعتراض به نتایج این جشنواره دوشنبه 28 مهر است؛ از مجموع 1961 طرح راه یافته، 106 طرح مورد پذیرش قرار گرفتند. مرحله بعد ارائه حضوری خواهد بود که از این تعداد 59 تا 60 طرح به داوری وزارت علوم خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری پانا

به "نتایج داوری الکترونیک بیستمین دوره جشنواره جوان خوارزمی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج داوری الکترونیک بیستمین دوره جشنواره جوان خوارزمی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید