بادامچیان: همه می دانند مردم از اصلاح طلبان راضی نیستند

به گزارش وبلاگ ایران، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره میزان احتمال پیروزی اصولگرایان در انتخابات مجلس چنین ابراز عقیده کرد: معین است که مردم از اصلاح طلبان و دولت، مجلس و شورای شهر راضی نیستند. این را همه می دانند ولی باید منتظر رای و تصمیم مردم در انتخابات ماند. البته از نظر ما اصل برگزاری انتخابات مهم تر از پیروزی جناح هاست.

بادامچیان: همه می دانند مردم از اصلاح طلبان راضی نیستند

اسدالله بادامچیان در گفت وگو با وبلاگ ایران با اشاره به در جریان بودن فعالیت های انتخاباتی حزب موتلفه در تهران و شهرستان ها، اظهار کرد: ما با همه گروه ها و تشکل هایی که دنبال انتخاب اصلح باشند، همکاری می کنیم تا مجلسی تشکیل گردد که به جای ناکارآمدی، فساد مالی و مشکل سازی برای مردم، کارآمد بوده و با سلامت مالی و مالی، دنبال حل مسائل مردم باشد.

وی اضافه کرد: ما معتقدیم مجلس یازدهم، باید مجلسی در راستا گام دوم انقلاب باشد و همه باید یاری کنیم تا در قالب یک ائتلاف بزرگ، فهرستی ارائه کنیم که قادر باشد خواسته های مردم را برآورده کند.

وی با بیان اینکه حزب موتلفه در شورای وحدت اصولگرایان حضور دارد، توضیح داد: ما با حفظ ارزش های خود، اهل تعامل با همه نیروهایی هستیم که دنبال خدمت به مردم هستند. دنبال جناح بندی ها هم نیستیم چون این جناح بندی ها به کشور ضرر زده است. ما معتقدیم به جای سیاه و سفید نشان دادن جناح های سیاسی، باید فضایی ایجاد گردد تا همه جناح ها برنامه ها و دیدگاه های خود را برای اداره کشور مطرح نمایند و این مردم هستند که حرف آخر را خواهند زد. نگاه ما این است که میدان را برای افرادی که قصد خدمت به مردم دارند، باز کنیم. موتلفه با همه گروه های اصولگرا از جمله جبهه پایداری تعامل داشته و دنبال برخورد حذفی نیست.

این فعال سیاسی اصولگرا با تاکید بر اینکه موتلفه دنبال برخورد ایجابی است نه سلبی، اعلام کرد: موتلفه قصد سیاه نمایی ندارد و دنبال معرفی شایسته ترین افرادی است که توانایی تحقق خواسته های مردم را داشته باشند. دولت و مجلس باید دولت و مجلس همه مردم باشد در حالیکه یکی از مسائل دولت فعلی این است که متعلق به یک جناح یعنی اصلاح طلبان اعتدالی است.

بادامچیان در پاسخ به این پرسش که آیا جبهه پایداری برای ارائه فهرست واحد اصولگرایان همکاری می نماید؟ گفت: این بسته به تصمیم آینده جبهه پایداری دارد و من از تصمیم آنها خبری ندارم.

دبیرکل حزب موتلفه همچنین درباره کوشش بعضی در جریان اصولگرا برای مقابله با علی لاریجانی اعلام کرد: من چنین چیزی را در جریان اصولگرایی نیافته ام. ممکن است ما بعضی سلیقه ها و روش های لاریجانی را نپسندیم اما وی را از جمله نیروهای ارزشی و محترمی می دانیم که در راس قوه مقننه واقع شده است. بالاخره ما در یک محیط آزاد قرار داریم و چه اشکالی دارد هر کسی نظرات خود را بگوید. به هر حال این مردم هستند که حرف آخر را می زنند. ما در موتلفه هوادار این هستیم که همه نیروهای ارزشی زیر خیمه ولایت با هم همکاری نمایند.

وی در ادامه درباره همکاری جمنا با شورای وحدت گفت: دوستان جمنا در قالب مجموعه اصولگرایان فعالیت می نمایند. ما باید برای انتخابات مجلس به یک فهرست برسیم و بعد ببینیم که همه بر روی این فهرست تفاهم می نمایند یا خیر. کشور به یک ائتلاف بزرگ و یک فهرست دقیقی احتیاج دارد تا مجلسی شکل بگیرد که کارآمد باشد، مسائل مردم را حل نماید و سلامت مالی داشته باشد. همه نیروهای اصولگرا بر روی این مساله توافق نظر دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بادامچیان: همه می دانند مردم از اصلاح طلبان راضی نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بادامچیان: همه می دانند مردم از اصلاح طلبان راضی نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید