پلاک شهرستانی ها می توانند در تهران تاکسی های اینترنتی شوند؟

به گزارش وبلاگ ایران، قنادان گفت: فعالیت خودرو های پلاک شهرستان در تاکسی های اینترنتی ممنوع است و مردم فعالیت این خودرو ها را گزارش نمایند.

پلاک شهرستانی ها می توانند در تهران تاکسی های اینترنتی شوند؟

علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در گفت وگو با خبرنگار ، در شرح فعالیت رانندگان پلاک شهرستان در تاکسی های اینترنتی پس از ابلاغ دستورالعمل فعالیت تاکسی های اینترنتی از سوی وزارت کشور گفت: شرکت تاکسی های اینترنتی اعلام نموده و مدعی هستند که جذب راننده پلاک شهرستان را در تهران متوقف نموده اند و من باید اعلام کنم که فعالیت رانندگان پلاک شهرستان در پایتخت به دو شکل در حال اجرا است.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در تشریح شکل اول فعالیت رانندگان پلاک شهرستان گفت: دسته اول آن ها افرادی هستند که به تهران مهاجرت نموده و امروز پس از ابلاغ دستورالعمل فعالیت تاکسی های اینترنتی از سوی وزارت کشور دچار چالش شده اند و به دنبال این هستند تا خودروی خود را با خودروی پلاک تهران تعویض نمایند.

قنادان در شرح دسته دوم گفت: بعضی دیگر از خودرو های پلاک شهرستان فعال در تاکسی های اینترنتی، خودرو های ثبت شده پلاک تهران است که با پلاک شهرستان که در حال فعالیت هستند.

او ادامه داد: اگر مردم مشاهده نمایند که خودروی پلاک شهرستان در شرکت تاکسی های اینترنتی در حال فعالیت است باید تخلف را به شرکت مربوطه گزارش نمایند و ذکر این نکته لازم است که شرکت تاکسی های اینترنتی موظف است که از فعالیت خودرو های پلاک شهرستان در پایتخت جلوگیری کند و اگر این اقدام انجام نشد باید به دنبال ساز و کار مناسبی برای جلوگیری از فعالیت خودرو های پلاک شهرستان در تاکسی های اینترنتی باشیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پلاک شهرستانی ها می توانند در تهران تاکسی های اینترنتی شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلاک شهرستانی ها می توانند در تهران تاکسی های اینترنتی شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید