فتح الله زاده: آقای استراماچونی برگرد من از استقلال می روم

به گزارش وبلاگ ایران، ثانیا عجیب است چطور بنده که حتی یک دقیقه با آقای استراماچونی همکاری نداشته ام با این مسائل مطرح شده روبرو می شوم!

فتح الله زاده: آقای استراماچونی برگرد من از استقلال می روم

عضو جدید هیات مدیره استقلال در واکنش به برآورد هایی که در مورد شرط سرمربی ایتالیایی نقل محافل شده خاطرنشان کرد او برگردد از ایران می رود!

به گزارش ورزش سه، در روزهایی که مذاکرات محرمانه نمایندگان باشگاه استقلال با وکلای آندره آ استراماچونی در دوحه برگزار می شد خبرهایی نقل شد مبنی بر شرط بزرگ سرمربی مستعفی در مورد عدم حضور علی فتح ا.. زاده عضو جدید هیات مدیره باشگاه.

این موضوع که نه تایید شد نه تکذیب با یکی دو روز تاخیر واکنش رسمی فتح ا .. زاده را در پی داشت تا مدیرعامل سابق استقلالی ها در پستی اینستاگرامی به این موضوع واکنش نشان بدهد.

فتح ا.. زاده در پست اینستاگرامی خود نوشت: دوستان عزیز در ابتدا بدانید آقای استراماچونی از ماجرای انتشار قراردادش در رسانه های بسیار عصبانی بود که این موضوع همچنان در حال پیگیری است. قطعا با رو شدن دست خاطی به شدت با آن برخورد می گردد.

ثانیا عجیب است چطور بنده که حتی یک دقیقه با آقای استراماچونی همکاری نداشته ام با این مسائل مطرح شده روبرو می شوم! در ضمن بنده زمانی به هیات مدیره آمدم که ایشان قراردادش را با استقلال فسخ نموده بود و از ایران هم رفته بود! در هر صورت برای دومین بار عرض می کنم استقلال بزرگ تر از این حرف هاست و اینجا اعلام می کنم ؛ آقای استراماچونی به ایران بیا، من از استقلال می روم فقط بیا....

منبع: عصر ایران

به "فتح الله زاده: آقای استراماچونی برگرد من از استقلال می روم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فتح الله زاده: آقای استراماچونی برگرد من از استقلال می روم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید