ترامپ: در مناظره مجازی با بایدن مشارکت نمی کنم

به گزارش وبلاگ ایران، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با یک شبکه آمریکایی تأکید کرد که حاضر به مشارکت در مناظره مجازی با جو بایدن نیست.

ترامپ: در مناظره مجازی با بایدن مشارکت نمی کنم

ترامپ: در مناظره مجازی با بایدن مشارکت نمی کنم

به گزارش فارس، پس از آنکه کمیسیون مناظره های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که دور دوم مناظره میان نامزدهای جمهوری خواه و دموکرات انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا روز 15 اکتبر (24 مهرماه) به صورت مجازی برگزار می گردد، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تأکید کرد که در مناظره مجازی شرکت نخواهد کرد.

پیش از این، کمیسیون دو حزبی مناظره های انتخابات ریاست جمهوری آمریکا امروز (پنجشنبه) گفت که دومین مناظره بین جو بایدن و دونالد ترامپ نامزدهای دموکرات و جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا روز 15 اکتبر (24 مهرماه) به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

ترامپ در واکنش به این خبر گفت که فرمت پیشنهادی کمیسیون مناظرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که در آن هر نامزد به صورت مجازی و جداگانه از مکان هایی دور با یکدیگر مناظره خواهند کرد، غیرقابل قبول است.

طبق این گزارش، وی در این خصوص گفت: من قصد ندارم وقت وقت خود را برای یک مناظره مجازی هدر دهم.

رئیس جمهور آمریکا برخلاف نظرسنجی های اجرا شده، خود را پیروز مناظره اول با بایدن خواند و ضمن انتقاد از تغییر فرمت مناظره دوم گفت که تمایلی ندارد که پشت یک کامپیوتر بنشیند و این پیشنهاد کمیسیون مناظرات انتخاباتی را مضحک خواند.

کمیسیون مناظره های ریاست جمهوری آمریکا امروز گفت: با توجه بر لزوم حفظ سلامت و ایمنی تمامی افراد شرکت نماینده، دومین مناظره ریاست جمهوری به شیوه جلسه شهری برگزار می گردد به طوری که نامزدها به صورت جداگانه از مکان های دور شرکت می نمایند.

این کمیسیون ادامه داد: مجری مناظره همان استیو کسکالی تهیه نماینده ارشد و سردبیر سیاسی شبکه سی-اسپن است که در مرکز هنرهای نمایشی آدرین آرشت در شهرستان میامی-داد ایالت فلوریدا مستقر خواهد شد و تیم فیلمبرداری کاخ سفید نیز دومین مناظره ریاست جمهوری را به صورت زنده پوشش می دهند.

این خبر در حالی منتشر شده است که پیش از این جو بایدن تأکید نموده بود که در صورتیکه ترامپ همچنان به کرونا مبتلا باشد، مناظره دوم باید لغو گردد.

آدینه هفته گذشته (11 مهرماه)، ترامپ از ابتلای خود و همسرش به کرونا اطلاع داد. وی روز شنبه (12 مهر ماه) با هواپیما به بیمارستان نظامی والتر رید در حومه واشنگتن منتقل شد و با داروی رمدیسیویر تحت درمان نهاده شد و روز دوشنبه به تشخیص پزشک بیمارستان ترخیص و به کاخ سفید منتقل شد و علیرغم آنکه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری به وی توصیه نموده بود که باید به مدت 14 روز از زمان آغاز علائم در قرنطینه بماند، کاخ سفید گفت که ترامپ روز گذشته (چهارشنبه) به دفتر کار خود در کاخ سفید بازگشته است.

منبع: فرارو

به "ترامپ: در مناظره مجازی با بایدن مشارکت نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: در مناظره مجازی با بایدن مشارکت نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید