اولین کاندیدای نهایی لیست اصولگرایان در تهران تعیین شد

به گزارش وبلاگ ایران، سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: با اعلام نظر مجمع عمومی اسلامشهر، سعید کرمی به عنوان کاندیدای اختصاصی اسلامشهر در لیست 30 نفره تهران نهاده شد.

اولین کاندیدای نهایی لیست اصولگرایان در تهران تعیین شد

به گزارش وبلاگ ایران به نقل از فارس، محسن پیرهادی سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در جمع وبلاگ ایران با اشاره به انتخاب گزینه نهایی اسلامشهر برای لیست 30 نفره تهران گفت: براساس تصمیم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی، شهرهای اسلامشهر و شهرری در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در لیست 30 نفره تهران دارای دو نماینده اختصاصی خواهند بود.

وی اضافه کرد: در جلسه ای که امروز با حضور نمایندگان منتخب مجمع اسلامشهر و اعضای شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب بدون حضور کاندیداها برگزار گردید، پس از بحث و آنالیز های متعدد و آنالیز نتیجه نظرسنجی های انجام شده آقای سعید کرمی به عنوان کاندیدای اختصاصی اسلامشهر در فهرست 30 نفره تهران شورای ائتلاف انتخاب شد.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مطرح نمود: در ادامه جلسات شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، کاندیدای اختصاصی شهر ری برای حضور در فهرست 30 نفره تهران نیز انتخاب خواهد شد.

پیرهادی با اشاره به هدف شورای ائتلاف از اختصاص دو نماینده به اسلامشهر و شهر ری توضیح داد: با توجه به اهمیت این دو شهر و با در نظر دریافت نزدیکی اسلامشهر و شهر ری به تهران، تصمیم گرفته شد که در فهرست انتخاباتی شورای ائتلاف تهران هر کدام از این دو شهر، یک کاندیدا داشته و در مجلس شورای اسلامی نمایندگان اختصاصی برای پیگیری دغدغه ها و مطالبات مردمی در اختیار داشته باشند.

منبع: همشهری آنلاین

به "اولین کاندیدای نهایی لیست اصولگرایان در تهران تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین کاندیدای نهایی لیست اصولگرایان در تهران تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید