6 قانون همیشگی در مد و استایل آقایان

به گزارش وبلاگ ایران، اگر در لباس ها بیشتر از یک لباس طرحدار داشته باشید، نه تنها جذاب نمی شوید، بلکه ظاهرتان شلوغ و بهم ریخته نیز به نظر می رسد.

6 قانون همیشگی در مد و استایل آقایان

همیشه آنچه مد و فشن در مورد شیوه لباس پوشیدن ما می گوید، درست نیست. باید گاهی درس هایی را که بزرگ ترها به ما می دهند، گوش کنیم. اگرچه برخی از قوانین دنیای مد منسوخ شده اند اما رعایت کردن برخی از آنها هنوز هم یک قانون است. در ادامه با قوانین مد و استایل آقایان که در لباس پوشیدن باید رعایت کنند، آشنا می شوید. با وبلاگ ایران همراه باشید.

قوانین مد و استایل آقایان

استایلی رسمی، کمربند و کفش را با هم ست کنید: زمانی که می خواهید استایلی رسمی داشته باشید، باید این قانون را رعایت کنید. به عنوان مثال اگر کمربندتان قهوه ای است، کفش هم باید قهوه ای باشد، در غیر این صورت ظاهر شما شیکی و جذابیت خود را از دست خواهد داد.

از پوشیدن چند لباس طرحدار با هم خودداری کنید: پوشیدن لباس های طرحدار بسیار جذاب است اما این دلیل نمی شود که در این کار زیاده روی کنیم. اگر در لباس ها بیشتر از یک لباس طرحدار داشته باشید، نه تنها جذاب نمی شوید، بلکه ظاهرتان شلوغ و بهم ریخته نیز به نظر می رسد و دیگر هیچ کدام از لباس ها به چشم نمی آید.

لباس را با توجه به موقعیت انتخاب کنید: مهم نیست که چه لباسی به شما می آید، باید با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارید، لباس را انتخاب کنید. مثلا اگر به یک میهمانی رسمی دعوت شده اید، حتی اگر احساس می کنید که کت به شما نمی آید، باید آن را به تن کنید، در غیر این صورت در کنار دیگران به چشم نخواهید آمد، حتی اگر بهترین لباس را پوشیده باشید.

آخرین دکمه ژاکت را نبندید: یکی از مهمترین قوانینی که هر مردی باید بداند این است که دکمه آخر ژاکت نباید بسته باشد. در واقع با بستن دکمه آخر لباس، در قسمت کمر شما تنگ و چسبان شده و در قسمت بالای آن پف می کند و باعث می شود که اندام نامتناسب جلوه کند. بنابراین از بستن آخرین دکمه ژاکت خودداری کنید.

بستن ساسپندر و کمربند باهم، ممنوع: کمربند شلوار شما را بالا نگه می دارد. ساسپندر هم به همین منظور بسته می شود، بنابراین دیگر نیازی نیست که هر دو را با هم ببندید.

رنگ لباس را با فصل ها ست کنید: هر فصل رنگ لباس مخصوص به خود را دارد. به عنوان مثال شما در گرمای تابستان ترجیح می دهید که شلوار سفید و پیراهن آبی کمرنگ به تن کنید و برعکس، در زمستان به سراغ رنگ های تیره بروید. از این رو بهتر است که حتی اگر دلتان هوای لباس های تابستانه را کرد، آنها را در فصل زمستان به تن نکنید. هر چه با فصلی که در آن هستید هماهنگ تر باشید، جذاب تر خواهید بود.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر با مد و زیبایی اشتباهات مردان در زمینه پوشش را مطالعه کنید.

منبع: پیام دلتا

به "6 قانون همیشگی در مد و استایل آقایان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 قانون همیشگی در مد و استایل آقایان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید