طارمی بهترین مهاجم ایران بعد از علی دایی است

به گزارش وبلاگ ایران، مهدی طارمی این روزها عملکرد درخشانی در تیم فوتبال ریوآوه پرتغال دارد و مورد توجه رسانه های این کشور قرار گرفته است. طارمی که اولین فصل حضورش در یک تیم اروپایی را تجربه می کند، در همان ماه های اول حضورش در ریوآوه آنقدر خوب بود که در جابجایی زمستانی تیم های مطرح پرتغال و فرانسه خواهان به خدمت گرفتنش بودند.

طارمی بهترین مهاجم ایران بعد از علی دایی است

روزنامه ابولا پرتغال به همین بهانه گفتگویی را با سروش رفیعی هافبک سابق تیم پرسپولیس و تیم ملی و همبازی طارمی انجام داده است.

رفیعی درباره موفقیت ها و گلزنی های طارمی در لیگ پرتغال گفت: مردم ایران از عملکرد طارمی در پرتغال هیجان زده هستند. آنها واقعا از شنیدن خبرهای موفقیت طارمی در اروپا راضی می شوند.

هافبک فعلی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: مطمئن هستم که مردم پرتغال یک بازیکن کاملتر و موفقتری را در آینده خواهند دید.

رفیعی در ادامه گفتگوی خود با روزنامه ابولا که به صورت تلفنی اجرا شده است، گفت: طارمی در حال حاضر بهترین مهاجم آسیا است و علاوه بر ارزش هایی که دارد، ترکیبی از حرفه ای گری و فداکاری است. طارمی بازیکن بسیار کاملی است؛ کسی که می تواند به تنهایی فرایند بازی و نتیجه را تغییر بدهد.

هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس یادآور شد: من از شرایط تیم ریوآوه اطلاعات دقیقی ندارم ولی فکر می کنم طارمی هر خصوصیتی را برای بازی در تیم های مطرح پرتغال دارد. من با او صحبت می کنم و می دانم که از شرایطش راضی و راضی است اما این را هم می دانم که خواهان چیزی بیشتر از این است.

سروش رفیعی در انتها صحبت هایش گفت: طارمی قطعا بهترین مهاجم بعد از علی دایی است. نمی توانم آنها را با هم مقایسه کنم. دایی در تاریخ فوتبال قاره صاحب وزن و اعتبار است و هنوز بهترین گلزن ملی جهان است. اما کیفیت و خصوصیات طارمی می گوید که او بهترین مهاجم حال و حاضر است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "طارمی بهترین مهاجم ایران بعد از علی دایی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طارمی بهترین مهاجم ایران بعد از علی دایی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید