ارائه 235هزار خدمت به زائران اربعین از سوی جوانان هلال احمری

به گزارش وبلاگ ایران، سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر اقدامات صورت گرفته از سوی اعضای این سازمان در راهپیمایی اربعین را تشریح کرد.

ارائه 235هزار خدمت به زائران اربعین از سوی جوانان هلال احمری

علی گنج کریمی در گفت وگو با وبلاگ ایران، درباره اقدامات صورت گرفته از سوی تیم های سازمان جوانان در راهپیمایی اربعین گفت: اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از 14مهرماه فعالیت خود در راهپیمایی اربعین را شروع کردند و طی این مدت اقدام به ارائه بیش از 235 هزار خدمات مختلف به زائران ایرانی در داخل و خارج از کشور نموده اند.

وی با بیان اینکه در مجموع بیش از 2000 نفر از جوانان عضو سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در طرح اربعین سازمان مشارکت دارند، گفت: این افراد در دو بخش داخل و خارج از کشور فعال هستند، جوانان فعال در داخل کشور در پایانه های مرزی و جهتهای تردد زائران مستقر هستند و خدماتی نظیر یاری به افراد ناتوان، خدمات درمانی اولیه نظیر بانداژ و پانسمان، تست قند و فشار خون و ... را انجام می دهند.

گنج کریمی ادامه داد: گروه دیگر از جوانان در کشور عراق مستقرند، این افراد در شهرهای نجف، کربلا و جهت راهپیمایی نجف تا کربلا مستقر هستند و علاوه بر خدماتی که جوانان در داخل کشور ارائه نموده اند، اقداماتی نظیر جهتیابی، یاری به در راه ماندگان، جستجوی گمشدگان، یافتن آدرس و زائران، مشاوره، انتقال به مراکز پزشکی و ... را انجام می دهند.

سرپرست سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با بیان اینکه حضور جوانان هلال احمر در ماموریت اربعین تا زمان بازگشت آخرین گروه از زائران اربعین ادامه خواهد داشت، گفـت: این نخستین سالی بود که چنین اقداماتی ازسوی جوانان انجام شد و در سال های آینده این اقدامات بیشتر از قبل گسترش خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ارائه 235هزار خدمت به زائران اربعین از سوی جوانان هلال احمری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه 235هزار خدمت به زائران اربعین از سوی جوانان هلال احمری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید