لحظه رسمی و دقیق تحویل سال 1402؛ ساعت و دقیقه تحویل سال 1402

به گزارش وبلاگ ایران، لحظه تحویل سال 1402 به همراه ساعت و زمان تحویل سال 1402 در ادامه از نظر خوانندگان محترم خبرنگاران می گذرد.

لحظه رسمی و دقیق تحویل سال 1402؛ ساعت و دقیقه تحویل سال 1402

وبلاگ ایران| لحظه تحویل سال 1402 اعلام شد. نوروز نخستین روز سال خورشیدی ایرانی برابر با یکم فروردین ماه، جشن آغاز سال نوی ایرانی و یکی از کهن ترین جشن های به جا مانده از دوران ایران باستان است.

عید نوروز بزرگترین جشن ملی ایرانیان است و محدود به مرز های جغرافیایی کشورایران نیست و گسترۀ آن به پهنای مرز های فرهنگ ایرانی است. به غیر از کشور های اطراف همچون تاجیکستان، افغانستان و ... عید نوروز توسط فرزندان ایران زمین در سراسر گیتی پاس داشته می شود.

نوروز باستانی یادگار نیک گذشتگان ماست که پیام آور دوستی، عشق و محبت است. نوروز ایرانی درآمیخته با لطافت وخرمی طبیعت و فرصتی کم نظیر برای ورود به مرحله ای نیکوتر و برتر از عمر آدمی است. بدون تردید دمیدن روح تازگی بهار در میان درختان تنومند و کهنسال و پایدار بسیار زیبا و دلنشین است.

حتما تا به امروز دیده اید و شنیده اید که هر سال را به یک حیوانی نسبت می دهند و با توجه به خصوصیات حیوان سال ها، خصوصیات و طالع بینی متولدین سال های مختلف را با توجه به حیوان سال تولدشان ارائه می دهند. با این حال سال 1402 نیز سال خرگوش است.

برای زمان های طولانی خرگوش برای چینی ها سمبل امید بوده است. خرگوش حیوانی ظریف و دوست داشتنی است. در چین به نوزادان تازه به دنیا آمده تصاویری از خرگوش هدیه می دهند تا او زندگی سراسر آرامش و خوشبختی داشته باشد.

متولدین سال خرگوش افرادی نجیب، ملایم، حساس، باحیا، و مهربان هستند. این افراد از حافظه خوبی هم برخوردارند. آن ها عاشق مصاحبه و ارتباط با دیگران و شوخ طبعی هستند. آن ها می دانند که چطور باید زندگیشان را رمانتیک کنند.

متولدین سال خرگوش شادترین انسان ها و اشخاصی خوش ذوق، اهل معاشرت، عاقل، بردبار و کمی بلند پرواز هستند. هنگام برخورد با دیگران شرافتمندانه رفتار می کنند و هیچ کس نمی تواند آن ها را دست کم بگیرد؛ زیرا همراهان خوبی هستند و می دانند چگونه و کجا به درد آدم بخورند.

منبع: فرادید

به "لحظه رسمی و دقیق تحویل سال 1402؛ ساعت و دقیقه تحویل سال 1402" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظه رسمی و دقیق تحویل سال 1402؛ ساعت و دقیقه تحویل سال 1402"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید