رفت و آمد مشکوک عضو پیشین فدراسیون فوتبال به فدراسیون، تلاش و فشار برای بازگشت؟

به گزارش وبلاگ ایران، فردی خاص که پیش از این در فدراسیون فوتبال عضویت داشته، برای بازگشت به این فدراسیون رفت و آمدها و جلسات خود را آغاز کرده است.

رفت و آمد مشکوک عضو پیشین فدراسیون فوتبال به فدراسیون، تلاش و فشار برای بازگشت؟

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ایران، طی دو روز اخیر در فدراسیون فوتبال رفت و آمدهایی مشاهده شده است و حضور یکی از افراد سابق فدراسیون فوتبال که شنیده می شود تلاش می کند با مسئولیتی جدید خود را دوباره به فدراسیون فوتبال بازگرداند، سؤالاتی را به وجود آورده است.

این تلاش ها در پی آن بوده که این فرد با فشار برخی افراد خاص در حال نزدیک شدن دوباره به فدراسیون فوتبال است. توصیه ها و فشارها به تصمیم گیرندگان فعلی فدراسیون، پس از خروج این فرد آغاز شد و حالا شدت گرفته است. از همین رو این فرد طی دیروز و امروز در محل فدراسیون حضور یافت تا بلکه بتواند با جلب رضایت تصمیم گیرندگان فدراسیون فوتبال راهی را برای بازگشت باز کند.

تمام این اتفاقات در حالی رخ داده است که فرد مورد اشاره، در ماجرای اخیر و فشارهای AFC نقش مهمی را ایفا کرده بود و به نوعی فدراسیون فوتبال را در شرایط سختی قرار داد. با این حال مشخص نیست که آیا مسئولان فدراسیون تن به بازگشت این فرد به فدراسیون خواهند داد یا نه.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رفت و آمد مشکوک عضو پیشین فدراسیون فوتبال به فدراسیون، تلاش و فشار برای بازگشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفت و آمد مشکوک عضو پیشین فدراسیون فوتبال به فدراسیون، تلاش و فشار برای بازگشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید