دستمزد ویلموتس در ترکیه پرداخت می گردد، حل مسائل کادر تیم ملی تا 24 ساعت آینده

به گزارش وبلاگ ایران، پروسه حل مسائل کادرفنی اعضای تیم ملی و موضوع پرداخت دستمزد آنها در حال اجرا است و این مشکل تا 24 ساعت آینده در ترکیه حل خواهد شد.

دستمزد ویلموتس در ترکیه پرداخت می گردد، حل مسائل کادر تیم ملی تا 24 ساعت آینده

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ ایران، مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران دچار مشکلاتی شد و عدم پرداختی به این مربی از ابتدای قراردادش تا زمان فعلی، حتی موضوع را به درخواست برای فسخ قرارداد کشاند. هرچند که موضوع درخواست ویلموتس برای فسخ قرارداد تأیید رسمی از سوی او یا فدراسیون ایران را به دنبال نداشت و فقط تعدادی از رسانه های خارجی این موضوع را مطرح کردند.

با این حال غیبت ویلموتس در آستانه دیدار با عراق در ایران، نشان می دهد که اختلافاتی در این زمینه وجود دارد و موضوع عدم پرداخت دستمزد این مربی، باعث بروز مشکل شده است. البته فدراسیون فوتبال در این زمینه کوشش های خود را دو چندان نموده است تا هرچه زودتر دستمزد عقب افتاده ویلموتس را پرداخت کند و مسئله ای هم برای حضور این مربی در اردوی پیش رو وجود نداشته باشد.

طبق اطلاعات کسب شده، ویلموتس به همراه دستیارانش راهی ترکیه شده است و مشکل پرداختی دستمزد او و دستیارانش در این کشور حل خواهد شد. قرار است دستمزد عقب افتاده ویلموتس به همراه موعد جدید مطالبات او به صورت یک جا در ترکیه به این مربی پرداخت گردد و پس از آن ویلموتس به همراه دستیارانش به تهران سفر خواهند کرد تا تمرینات تیم ملی را زیر نظر بگیرند.

بر این اساس تا 24 ساعت آینده علاوه بر حل مشکل پرداخت دستمزد ویلموتس، لیست تیم ملی هم برای دیدار پیش رو مقابل عراق اعلام خواهد شد و این مربی بلژیکی نیز فردا در تهران حضور پیدا می نماید.

به گزارش وبلاگ ایران، دیدار عراق و ایران در چارچوب دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 قطر و جام ملت های 2023 چین، روز پنجشنبه، 23 آبان ماه در استادیوم بین المللی امان در کشور اردن برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دستمزد ویلموتس در ترکیه پرداخت می گردد، حل مسائل کادر تیم ملی تا 24 ساعت آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستمزد ویلموتس در ترکیه پرداخت می گردد، حل مسائل کادر تیم ملی تا 24 ساعت آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید