خبرنگاران کرمانشاه برای جهش تولید نیازمند تامین مالی و بخشودگی مالیاتی است

به گزارش وبلاگ ایران، کرمانشاه- خبرنگاران- مدیرکل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در خصوص تحقق شعار جهش تولید موضوع تامین مالی را بسیار مهم دانست و گفت: سیستم مالی ما در حوزه سیاست های پولی و نیز اداره کل مالیاتی با ایجاد مشوق هایی نظیر تقسیط بدهی های مالیاتی باید به تحقق جهش تولید کمک کنند.

خبرنگاران کرمانشاه برای جهش تولید نیازمند تامین مالی و بخشودگی مالیاتی است

محسن دارابی روز سه شنبه در گفت و گو با وبلاگ ایران تمرکز سیاستگزاری مدیریت ارشد استان را تامین اقتصادی سرمایه در گردش، احیای ظرفیت های خالی واحدهای تولیدی و نیز حفظ اشتغال گفت و افزود: در سال 98 احیای 50 واحد راکد هدفگذاری شده بود اما توانستیم 53 واحد تولیدی استان را احیا کنیم.

وی با اعلام اینکه در سال 98 حدود 120جلسه ستاد تسهیل رفع موانع تولید تشکیل شده است؛ بیان داشت: به زودی پس از هماهنگی با وزارت صنعت، معدن و تجارت در چارچوب اقتصاد مقاومتی از برنامه های اقتصادی استان برای تحقق شعار جهش تولید در سال 99 رونمایی می شود.

دارابی آسیب شناسی برنامه های سال 98 را برای برنامه ریزی دقیق تر در تحقق جهش تولید ضروری دانست و تاکید کرد: امسال با همکاری همه دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی با توان و انرژی بیشتری برای تحقق جهش تولید تلاش می کنیم.

استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت دارای بیش از هزار واحد تولیدی است که بیش از 30 هزار نفر در آنها مشغول به کار هستند.

نرخ بیکاری استان کرمانشاه در پاییز سال 1398، 16.3 درصد بوده و براساس آمار غیررسمی 150 هزار بیکار در استان وجود دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کرمانشاه برای جهش تولید نیازمند تامین مالی و بخشودگی مالیاتی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کرمانشاه برای جهش تولید نیازمند تامین مالی و بخشودگی مالیاتی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید